ما«در عمل»عاشق مبارزه با صهیونیست ها هستیم

سایت “ره بر” کمپینی با نام “من عاشق مبارزه با صهیونیست ها هستم” را راه اندازی کرده و دعوت کرده که هرکسی طرح و تصویری داره ارسال کنه.

من هم به این موضوع  فکر کردم و به این نتیجه رسیدم که فقط نباید این کار در حد یک شعار باشه!

به این تیجه رسیدم که  در حد خودم به این شعار جامعه عمل بپوشونم ، و واقعاً این شعار رو عملیاتی کنم و اقدامم ، فقط یک تصویر و یک طرح نباشه!

خب از اونجایی که خودم هم در شبکه های موبایلی حضور دارم و مطلع هستم که مثلاً “وایبر” ، ” واتس آپ” و ” اینستاگرام”  مستقیم  وابسته به صهیونیستها  هست عزمم رو جزم کردم و با حرکتی قصد دارم از همه این شبکه بیام بیرون و به اندازه خودم در این راه؛ این شعار رو عملی کنم ، امیدوارم که تمام دوستانم هم به این امر مبادرت کنند و مشت محکمی بر دهان اسراییل بزنند،

در ضمن فراموش هم نمیکنیم که…

همین چند وقت پیش بود که تحریمهای کالاهای صهیونیستی داشت ، کمر اسراییل رو می شکست که وزیر اقتصاد اسرائیل در خبری گفت: «وایبر» پاسخی به جنبش «تحریم کالای اسرائیلی» بود! ، از طرفی هم که خب میدونید که مالک”واتس آپ و اینستاگرام” هم «مارک زاکربرگ» هستش، کسی که مالک فیس بوک (منابع: ۱ ۲  ۳) این زاکر برگ هم تأثیرگذارترین یهودی دنیاست(اطلاعات بیشتر) به این نتیجه رسیدم که دیگه باید حتماً ی کاری کرد!

با همه مزایایی که این شبکه ها برام داشتن و به نوعی هم کارم رو راه مینداختند و  بدنبال وطنی این برنامه ها گشتم و جایگزین هم پیدا کردم، مثلاً بجای “وایبر” و “واتس آپ”  پیشنهاد میکنم “بیسفون” و “ساینا” رو نصب کنید و بجای” اینستاگرام” از “لنزور” استفاده کنید، مطمئناً مشکلات و ضعفهایی دارند ولی طبیعی هستش و مطمئناً با حمایتهای ما نقصهای این برنامه ها هم رفع میشه و با ورژنها و به روزسانی های جدید به قوت به کارشون ادامه میدن! فقط کافیه ما خودمون ازشون حمایت کنیم.

این هم شماره من (۰۹۳۸۸۷۸۹۹۰۰) اگر خواستید در بیسفون به “کمپین مبارزه با اسراییل” و دیگر گروه ها بپیوندید شماره ام رو ذخیره کنید!

منتظرتون هستم

این هم شعار ما:

ما غیر از خدا کسی را نداریم

و

ما «در عمل» عاشق مبارزه با صهیونیست ها هستیم

اگر عزیزان نظری هم دارند همینجا اعلام بفرمایند با سپاس

————————————–

جهت دانلود کلیک کنید: بیسفون  لنزور  ساینا 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *