جماعتی که ولایتشان، غرب را به آغوش می کشد

به‌دست در 9دی, سیاسی, یادداشت on ژانویه 1, 2015

سالروز به امامت رسیدن منجی عالم بشریت ، قطب عالم امکان ، خریدار دلهای شکسته منتظرانش، بقیه الله الاعظم روحی و ارواحنا له الفداء را به عاشقان و دلسوختگانش بالاخص نائب بر حقش حضرت آیت الله الامام خامنه ای تبریک وتهنیت عرض می نمایم.

و اما بعد…

۹دی ۱۳۹۳ نیز گذشت و همچنان عده ای در خفقان از خروش ملت در ۹دی۸۸ بسر می برند!! من با عقل ناقصم بعد از گذشت ۵ سال فهمیدم که این مشت جماعت به اصطلاح اصلاح طلب یک عناد و التقاط تفکری دارند در حد نشخوارهای روشنفکران لامذهب غرب!

افسوس برای کسانی میخورم که در توهمات ذهنی خودشان درگیرند که جریانات سال۸۸ فتنه نبود، و حکومت این جریانات را با عنوان فتنه به نفع خودش مصادره کرد و حرف ما چیز دیگری بود و القصه….!

آخر این چه منطقی است این جماعت دارند ،چرا برخی ساده لوحانه به جریانات ۸۸ نگاه میکنند، درحالی که همه این جماعت خودشان از همه بهتر میداند که بانی این معرکه ،که بود و مسببان در کجای این داستان قرار داشتند…

آدم حالش از این جماعت بهم میخورد!

 

ادامه مطلب

آدم حالش از این جماعت بهم میخورد! ۹دی امسال هم مثل سال گذشته هرچقدر چشم چرخاندیم و منتظر قدوم مبارک استاندار البرز برای حضور در جشن حماسه ملی “۹ دی” شدیم ، خبری نشد.ایضاً فی نفسه انتظار حضور این حضرات را فی المجلس نداشتیم ، لذا اگر خدایی ناکرده حضورشان در محفل جمع می شد بسی جای تعجب بود!

خدا می داند که بعد از گذشت پنجمین ۹ دی، دلمان از دست این جماعت که هنوز فکر نمی کنند که ،چه خسارتی به مملکت تحمیل کرده اند و ککشان هم نمی گزد، خون است!

آخر نمی دانیم این آقایون به اصطلاح دولتی ، امامشان کیست!؟ این جماعتی که ولایتشان، غرب را به آغوش می کشد،به رییس شان حاج حسن، هم که برای “۹ دی” طومار میپیچد از او اقتدا نمی کنند! و سانسور هم میکنند، سایتها و روزنامه هایشان خود خودشان را میخورند، که چرا حاج حسن هم ساز دیگر میزند!

این تأملات این جماعت از جهتی گاهی اوقات ماهیت خود را نشان میدهد،وقتی عتدال را “رحم اجاره ای” میدانند، این خودخوریشان هم “سقط جنینی” است که میشوند!

آدم دلش برای برخی می سوزد که چرا بیدار نمی شوند! و چرا خاک وطن را برای خود نمیخواهند.اگر این جماعت یک درصد از  استعدادهایشان را فقط برای بخش کوچکی از اشارات”ره بر” آن پیر فرزانه و پرچمدار انقلاب،خرج میکردند، استکبار برای همیشه چشم طمعش بر این سرزمین کور میشد!

کمی آرمانی شد | ولی آرزو بر جوانان عیب نیست! ادامه میدهیم ما که به قول این کپر نشینان روباه پیر ساندیس خوران این حکومتیم ، این جماعت چه با ما باشند و چه با ما نباشند، برای حفظ خاک این سرزمین ، برای ادامه این انقلاب و آرمان هایش هر زمان نیاز باشد، نی هایمان را قلم میکنیم و قلم هایمان را درچشم دشمنان این مرزبوم فرو میکنیم!

استکبار جهانی و ایادی کفر بدانند غیرت جوانان این مرزبوم را هرگز نمی توانند با ترفندهای تو خالی خود به یغما ببرند،خون شهیدان این مملکت نهر های جاری و زنده کننده دلهای این جوانان است ، مملکتی که صاحبش امام زمان (عج) و نائبش در آن علمداری میکند محال است که در برابر دشمن تو خالی قد خم کند!

به امید ظهوریگانه منجی عالم بشریت مهدی موعود (عج)

—————–

پ.ن:

هنوز برخی هستند که توهمشان تمام نشده و همچنان به قول بچه ها بدنبال قاتل بروسلی هستند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *